HZ Activity s.r.o., Kontejner

spo­leh­li­vý do­voz­ce

po­u­ži­tých

lod­ních kon­tej­ne­rů

Mobilní garáž z lodního kontejneru


Cena bez DPH: 1 049 500 Kč
Cena s DPH: 1 269 895 Kč

Místo: Třebíč
Více informací: Poslat dotaz emailem

Zhotovíme mobilní garáž z lodního kontejneru ze dvou, tří, čtyř nebo pěti lodních kontejnerů. Standardní velikost skladovacího lodního kontejneru ze které se mobilní garáž vyrábí je 40‘HC. Garáž z lodního kontejneru je přenosná a cenově výhodná. 

Naše skladové kontejnery, které slouží jako základ pro mobilní garáž. 

Mobilní garáž zhotovíme na míru dle konkrétního požadavku a zadání zákazníka. Speciální úpravy lodních kontejnerů provádíme přímo u nás na provozovně v Třebíči, kde máme veškeré potřebné vybavení a techniky pro přepravu lodního kontejneru a instalaci. 

VÍCE FOTEK NA TOMTO ODKAZE

Součástí garáže je projektová dokumentace. Svěřte přestavbu garáže z lodního kontejneru profesionálům z naší firmy HZ KONTEJNERY s. r. o.

Na mobilní garáž používáme standardně sekční garážová vrata firmy Hörmann. Dovnitř hotové mobilní garáže je vhodné umístit zátěžový koberec, který tak jako i ostatní doplňky k lodním kontejnerům, které dodáváme a připravíme ke garáži na míru.

Kontejnerová garáž je skvělou a rychlou volbou pro každého majitele auta, která vychází levněji než klasická zděná garáž. 

Výroba garáže z lodního kontejneru trvá několik týdnů a ihned po dopravení na místo určení může začít sloužit. Přesný termín dodání vámi objednané garáže vám sdělíme vždy po zaslání konkrétní objednávky.

Nabídka zhotovení garáže z lodního kontejneru je platná pouze pro český trh.

CENA SE ODVÍJÍ OD POČTU KONTEJNERŮ:

Zhotovení ze 2 kontejnerů v cenové relaci okolo 674 500 Kč o rozměru 56m2. Ze 3 lodních kontejnerů cca 854 500 Kč o rozměru 85m2. U mobilní garáže ze 4 lodních kontejnerů je cena přibližně 1 049 500 Kč (113m2). Při výrobě z 5 kusů se cenová relace pohybuje cca 1 254 500 Kč (141m2). Ceny uvedeny bez DPH. Doprava hotové garáže není zahrnuta v ceně. Cena dopravy se odvíjí od místa určení. Na složení i manipulaci při montáži s kontejnery je zapotřebí zajistit jeřáb, který není zahrnut v ceně.

Co obsahuje cena?

Úpravy, které je potřeba v rámci přeměny lodního kontejneru na garáž udělat, zahrnují instalaci garážových vrat a vjezdových dveří, ventilačních otvorů a okenních výřezů pro přirozené osvětlení. U všech variant jde již o vybavení se 3 sekčními vraty a 1 sekční vrata s dveřmi, přechody, vnitřní nátěry aj. Jakékoli nadstandardní požadavky jsou za příplatek. Konkrétní cenová nabídka dle poptávky na dotaz.

 

 

Vyplňte prosím všechny položky

HZ KONTEJNERY s.r.o.

Slavníkova 2357/9

169 00 Praha

 

IČO: 03975177

DIČ: CZ03975177

Provozovna:
Průmyslová 154 - areál Trado
674 01 Třebíč
Tel.: +420 608 830 863

Email: info@hz-kontejnery.cz

Spo­leh­li­vý do­voz­ce po­u­ži­tých skladových kon­tej­ne­rů

 

kontejner | kontejnery | nové kontejnery | použité kontejnery | bazar kontejnerů | pronájem kontejnerů | doprava kontejnerů | obytná buňka pronájem | lodní kontejner | kontejner jako sklad | pronájem stavební buňky | obytný kontejner | wc kontejner 

CONTAINERS-store.com - Evropské tržiště s kontejnery HZcontainers.com - Spolehlivý dovozce kontejnerů ConFoot - Zjednodušte logistiku kontejnerů Letiště Vídeň - Parkujte na letišti ve Vídni výhodně
Webové stránky vyrobila reklamní agentura Altrodesign.